5 patarimai, kurie padės sukurti jaukumą namuose

Namai turi būti ne tik gražūs, jie turi spinduliuoti jaukumu tam, kad po sunkios dienos galėtumėte atsipalaiduoti ir jaustūmėtės patogiai.

Kuriant savo namus, labai svarbu juos kurti tokius, į kuriuos norėtumėte grįžti. Tačiau kartais taip sunku suprasti, ko namams dar trūksta, kad jie taptų šilti bei jaukūs. YZYdeco komanda paruošė jums 5 paprastus patarimus, kurie padės suteikti namams daugiau jaukumo bei gyvybės!

  1. Į namus įneškite kuo daugiau žalumos. Augalai yra ne tik gražūs, jie suteikia namams gyvybės, gaivos bei švaros jausmą, todėl namai kupini žalumos taps jaukesniais.
  2. Patieskite kilimą. Kilimai yra tai, kas kambarį „suriša“ į visumą. Netgi nedidelis stilingas kilimas suderintas su jau sukurtu interjeru pavers erdvę daug jaukesne.
  3. Namus pripildykite jus atspindičiomis detalėmis. Galbūt tai knygos, jūsų šeimos nuotraukos, diplomai ar kiti jums svarbūs daiktai, kurie jums teikia džiaugsmą ir puikias emocijas, sukelia prisiminimus.
  4. Savo namuose venkite vien tik šaltų atspalvių. Labai svarbu, kad namuose vyrautų šiltos spalvos, būtent jos suteiks tinkamiausią atmosferą poilsiui bei bendravimui.
  5. Pasikabinkite paveikslą. Paveikslai puikiai papildo erdvę ir suteikia jai jaukumo bei gerų emocijų bei gali atspindėti jus, jūsų pomėgius.

         

 

 

Tikimės, kad šie keli paprasti patarimai padės jums savo namus pripildyti jaukumu ir paversti tokiais, į kuriuos norėsis sugrįžti kasdien!

Linkėjimai,

YZYdeco