Kokius paveikslus/drobes rinktis svetainės kambariui?

Sveitainė yra tas kambarys, kuriame gali tikti įvairūs paveikslai ar drobės, tačiau jie turi būti parinkti atsižvelgiant į Jūsų jau sukurta interjerą, erdvės dydį. Šiandien paruošėme kelis patarimus, kurie padės lengviau nuspręsti, kokį paveikslą pasirinkti svetainės kambariui.

Jeigu Jūsų svetainė erdvi, tačiau blankoka, tuomet siūlytume rinktis didelius, ryškesnių spalvų paveikslus ar drobes, kurie Jūsų erdvei suteiks išbaigtumo, daugiau spalvų bei stiliaus, taip pat pagyvins erdvę.

Jeigu Jūsų svetainė erdvi, tačiau joje netrūksta spalvų, patartume rinktis ramesnių spalvų paveikslą ar drobę, kuris erdvei suteiks daugiau harmonijos.

Jeigu Jūsų svetainė yra nedidelė, vertėtų pasirinkti ryškų, akį patraukiantį paveikslą ar drobę, tuomet Jūsų svetainė bus išraiškingesnė ir spinduliuos gyvybe, tačiau tokiu atveju siūlytume rinktis kiek mažesnį paveikslą, kuris neapkraus ir vizualiai nesumažins Jūsų erdvės.

Jeigu norite erdvei suteikti daugiau modernumo, šiuolaikiškumo, tuomet puikiai tiks paveikslai ar drobės, sudaryti iš kelių dalių.

Bet kokiu atveju, rinkdamiesi paveikslą/drobę svetainės kambariui, gerai pagalvokite kokia bus jo paskirtis ir pagal tai derinkite jo spalvas.

Linkėjimai,

YZYdeco