Nemokamas pristatymas nuo 50 €

Kokius paveikslus/drobes rinktis svetainės kambariui?

Dalinkis

Sveitainė yra tas kambarys, kuriame gali tikti įvairūs paveikslai ar drobės, tačiau jie turi būti parinkti atsižvelgiant į Jūsų jau sukurta interjerą, erdvės dydį. Šiandien paruošėme kelis patarimus, kurie padės lengviau nuspręsti, kokį paveikslą pasirinkti svetainės kambariui.

Jeigu Jūsų svetainė erdvi, tačiau blankoka, tuomet siūlytume rinktis didelius, ryškesnių spalvų paveikslus ar drobes, kurie Jūsų erdvei suteiks išbaigtumo, daugiau spalvų bei stiliaus, taip pat pagyvins erdvę.

Jeigu Jūsų svetainė erdvi, tačiau joje netrūksta spalvų, patartume rinktis ramesnių spalvų paveikslą ar drobę, kuris erdvei suteiks daugiau harmonijos.

Jeigu Jūsų svetainė yra nedidelė, vertėtų pasirinkti ryškų, akį patraukiantį paveikslą ar drobę, tuomet Jūsų svetainė bus išraiškingesnė ir spinduliuos gyvybe, tačiau tokiu atveju siūlytume rinktis kiek mažesnį paveikslą, kuris neapkraus ir vizualiai nesumažins Jūsų erdvės.

Jeigu norite erdvei suteikti daugiau modernumo, šiuolaikiškumo, tuomet puikiai tiks paveikslai ar drobės, sudaryti iš kelių dalių.

Bet kokiu atveju, rinkdamiesi paveikslą/drobę svetainės kambariui, gerai pagalvokite kokia bus jo paskirtis ir pagal tai derinkite jo spalvas.

Linkėjimai,

YZYdeco

Atsiliepimai

Audrius Latoža atsiliepimas

Audrius Latoža

Rekomenduoju. Labai kokybiškai ir greitai atliktas darbas. Prieš užsisakant, turėjau kelis klausimus, paskambinus, mane pasitko labai šiltas ir malonus bendravimas, aiškiai ir išsamiai atsakyti visi klausimai! Puiku, kad Lietuvoje dirba tokie nuostabūs žmonės:)
Eglė Kryževičiūtė atsiliepimas

Eglė Kryževičiūtė

Rekomenduoju. Kokybė nenuvils!
Egidija Rebždytė atsiliepimas

Egidija Rebždytė

Rekomenduoju, puikiai atlieka savo darbą! 👌👍🤩
Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė atsiliepimas

Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė

Pagaliau ir Lietuvoje galima rasti stilingų “print’ų”. Ačiū! Paveikslas atkeliavo būtent toks, kokio ir tikėjausi:)
Raimonda Bivilytė atsiliepimas

Raimonda Bivilytė

LAAAABAi gera drobės kokybė, puikus aptarnavimas :) rekomenduoju 10/10 balų. :)
Tadas Mikštavičius atsiliepimas

Tadas Mikštavičius

Didelis pasirinkimas, geras kainos ir kokybės santykis! Dėkui. 👍 5 iš 5.
Ginta Rė atsiliepimas

Ginta Rė

Didelis ačiū visai „yzy deco“ komandai. Nepaprastai malonus, šiltas ir suprantingas bendravimas. Viskas lengvai nuo užklausos pateikimo iki pagaminimo. Esu nepaprastai laiminga gavusi savo užsakytus drobės paveikslus, kurie buvo koreguoti spalviniu atžvilgiu mano prašymu. Turiu unikalius, puikios kokybės, fantastiško grožio drobės paveikslus. Super komanda!!! Super darbas!!!
Renata Juknaite atsiliepimas

Renata Juknaite

Be galo malonus kolektyvas, į žinutes ir klausimus atsako labai greitai bei informatyviai, matosi, kad myli tai, ką daro. Ačiū už nuostabaus grožio, kokybišką paveikslą!