Akcija

Smilgos

Nuo:   32,00

Paveikslas ant drobės „Smilgos“ tai stilingas ir modernus akcentas namams, kuris suteiks jiems daugiau išbaigtumo, jaukumo bei spalvų.

Titulinėje nuotraukoje pavaizduotas 150×100 cm formatas.


Paveikslus pagaminsime per 2-4d.d.
  • 50x40
  • 70x50
  • 90x60
  • 120x80
  • 150x100
Clear
Pridėti į mėgstamiausiui
SKU: Dro 8550 232 Categories: , , ,
Dalinkis

Mūsų siūlomi įrėminti paveikslai bei paveikslai ant drobės – pilnai paruošti kabinimui. Jums nereikės sukti galvos ieškant rėmelių, papildomai skirti laiko gražiam paveikslo įrėminimui, nes visą tai mes padarysime už Jus!

Mūsų paveikslai ant drobės yra spausdinami ant natūralios drobės, kuri puikiai išlaiko savo tekstūrą - tai sukuria labai elegantišką bei išskirtinį akcentą erdvei, kurioje yra kabinama drobė. Spauda ant natūralios drobės atrodo labai kokybiškai, išlaiko savo spalvas. Atspausdintas paveikslas visų pirma yra nulakuojamas tam, kad drobė neišbluktų, nepagelstų ir būtų atspari aplinkos poveikiui.

Atspausdintas bei nulakuotas paveikslas ant drobės yra užtempiamas ant itin patvaraus, iš lietuviško medžio gaminamo bei dailininkų naudojamo porėmio ( gylis: 2-3 cm.). Ant įrėminto paveikslo porėmių yra pritvirtinamas specialiai kabinimui skirtas kabliukas – lengvam bei patogiam drobės pakabinimui.

Kiekvienas paveikslas ant drobės yra supakuojamas itin kruopščiai bei atsargiai tam, kad būtų užtikrinamas saugus transportavimas į visus Lietuvos miestus. Tam pasiekti naudojame tik labai kokybiškas bei tvirtas dėžes, kurias papildomai pažymime „fragile“ ženklu, kad paveikslas ant drobės Jus pasiektų nepažeistas ir kokybiškas.

Dydis

50×40, 70×50, 90×60, 120×80, 150×100