Akcija

Spalvų magija

Nuo:   8,90

Paveikslas – „Spalvų magija“ tai stilingas namų akcentas, kuris suteiks jiems daugiau išbaigtumo, jaukumo bei stiliaus.

Titulinėje nuotraukoje pavaizduotas 60×90 cm dydžio formatas.


Paveikslus pagaminsime per 2-4d.d.
  • 30x40
  • 40x50
  • 50x70
  • 60x90
  • Be rėmelio
  • Baltas
  • Juodas
  • Rudas
  • su pasportu
  • be pasporto
Clear
Pridėti į mėgstamiausiui
SKU: Pav 8550 446 Categories: ,
Dalinkis

Mūsų siūlomi įrėminti paveikslai bei paveikslai ant drobės – pilnai paruošti kabinimui. Jums nereikės sukti galvos ieškant rėmelių, papildomai skirti laiko gražiam paveikslo įrėminimui, nes visą tai mes padarysime už Jus!

Mūsų siūlomų paveikslų rėmai yra pagaminti iš medžio. Rėmelio nugarinėje dalyje yra patogus kabliukas, leidžiantis lengvai pakabinti paveikslą ant sienos. Priekinė apsauginė dalis pagaminta iš skaidraus ir tvirto plexiglas plastiko – kad būtų užtikrintas saugus transportavimas iki pat Jūsų namų durų. Rėmeliai gali būti balti, juodi arba šviesaus medžio spalvos, tad juos lengva derinti prie bet kurio interjero stiliaus. Plakatas atspausdintas ant kokybiško, 200 gr storio satininio popieriaus, todėl yra tvirtas ir ilgaamžis.

Paveikslą galite pasirinkti su pasportu arba be pasporto, kad galėtumėte pritaikyti sau labiausiai tinkantį bei patinkantį variantą. Pasportas - tai erdvė, atskirianti paveikslą nuo rėmo. Jis gali padėti suderinti paveikslą su rėmu, sukoncentruoti dėmesį į tam tikras paveikslo detales ar tiesiog suteikti jam daugiau erdvės. Mes siūlome baltos spalvos storo kartono pasportą, kuris papildomai įrėmins Jūsų pasirinktą paveikslą.

Pasirinkus tik plakatą (be rėmelio), jį taip pat galite rinktis su/be pasporto. Pasirinkus plakatą be pasporto, jį galėsite įrėminti į bet kokį tinkamo dydžio rėmelį be pasporto. Pasirinkus plakatą su pasportu, jis atkeliaus pagamintas taip, kad tiktų įrėminti į rėmelius, kuriuose yra pasportas (mūsų pasporto dydžius galite rasti D.U.K skiltyje). Įsigijus plakatą su pasportu, papildomai pasportas NĖRA pridedamas. Plakatai gaminami iš kokybiško 200gr satininio popieriaus.

Mes užtikriname saugų transportavimą iki pat Jūsų namų durų. Tam pasiekti naudojame tik kokybiškas pakavimo priemones. Kiekvienas paveikslas yra itin kruopščiai supakuojamas į tvirtas dėžes, o dėžę papildomai pažymime „fragile“ ženklu, kad paveikslas būtų pristatytas itin saugiai ir būtų nepažeistas.

Dydis

30×40, 40×50, 50×70, 60×90

Rėmelis

Be rėmelio, Baltas, Juodas, Rudas

Pasportas

su pasportu, be pasporto