Nemokamas pristatymas nuo 50 €

5 patarimai, kurie padės sukurti jaukumą namuose

Dalinkis

Namai turi būti ne tik gražūs, jie turi spinduliuoti jaukumu tam, kad po sunkios dienos galėtumėte atsipalaiduoti ir jaustūmėtės patogiai. Kuriant savo namus, labai svarbu juos kurti tokius, į kuriuos norėtumėte grįžti. Tačiau kartais taip sunku suprasti, ko namams dar trūksta, kad jie taptų šilti bei jaukūs. YZYdeco komanda paruošė jums 5 paprastus patarimus, kurie padės suteikti namams daugiau jaukumo bei gyvybės!

1.Į namus įneškite kuo daugiau žalumos. Augalai yra ne tik gražūs, jie suteikia namams gyvybės, gaivos bei švaros jausmą, todėl namai kupini žalumos taps jaukesniais.

2.Patieskite kilimą. Kilimai yra tai, kas kambarį „suriša“ į visumą. Netgi nedidelis stilingas kilimas suderintas su jau sukurtu interjeru pavers erdvę daug jaukesne.

3.Namus pripildykite jus atspindičiomis detalėmis. Galbūt tai knygos, jūsų šeimos nuotraukos, diplomai ar kiti jums svarbūs daiktai, kurie jums teikia džiaugsmą ir puikias emocijas, sukelia prisiminimus.

4.Savo namuose venkite vien tik šaltų atspalvių. Labai svarbu, kad namuose vyrautų šiltos spalvos, būtent jos suteiks tinkamiausią atmosferą poilsiui bei bendravimui.

5.Pasikabinkite paveikslą. Paveikslai puikiai papildo erdvę ir suteikia jai jaukumo bei gerų emocijų bei gali atspindėti jus, jūsų pomėgius.

Tikimės, kad šie keli paprasti patarimai padės jums savo namus pripildyti jaukumu ir paversti tokiais, į kuriuos norėsis sugrįžti kasdien!

Linkėjimai,

YZYdeco

 

 

 

 

 

 

Atsiliepimai

Audrius Latoža atsiliepimas

Audrius Latoža

Rekomenduoju. Labai kokybiškai ir greitai atliktas darbas. Prieš užsisakant, turėjau kelis klausimus, paskambinus, mane pasitko labai šiltas ir malonus bendravimas, aiškiai ir išsamiai atsakyti visi klausimai! Puiku, kad Lietuvoje dirba tokie nuostabūs žmonės:)
Eglė Kryževičiūtė atsiliepimas

Eglė Kryževičiūtė

Rekomenduoju. Kokybė nenuvils!
Egidija Rebždytė atsiliepimas

Egidija Rebždytė

Rekomenduoju, puikiai atlieka savo darbą! 👌👍🤩
Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė atsiliepimas

Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė

Pagaliau ir Lietuvoje galima rasti stilingų “print’ų”. Ačiū! Paveikslas atkeliavo būtent toks, kokio ir tikėjausi:)
Raimonda Bivilytė atsiliepimas

Raimonda Bivilytė

LAAAABAi gera drobės kokybė, puikus aptarnavimas :) rekomenduoju 10/10 balų. :)
Tadas Mikštavičius atsiliepimas

Tadas Mikštavičius

Didelis pasirinkimas, geras kainos ir kokybės santykis! Dėkui. 👍 5 iš 5.
Ginta Rė atsiliepimas

Ginta Rė

Didelis ačiū visai „yzy deco“ komandai. Nepaprastai malonus, šiltas ir suprantingas bendravimas. Viskas lengvai nuo užklausos pateikimo iki pagaminimo. Esu nepaprastai laiminga gavusi savo užsakytus drobės paveikslus, kurie buvo koreguoti spalviniu atžvilgiu mano prašymu. Turiu unikalius, puikios kokybės, fantastiško grožio drobės paveikslus. Super komanda!!! Super darbas!!!
Renata Juknaite atsiliepimas

Renata Juknaite

Be galo malonus kolektyvas, į žinutes ir klausimus atsako labai greitai bei informatyviai, matosi, kad myli tai, ką daro. Ačiū už nuostabaus grožio, kokybišką paveikslą!