Labas,

smagu kad užsukai apsižvalgyti

susipažinkim

Mes tikime, kad kiekvienas iš mūsų turėtume gyventi mylimuose namuose, kuriuose jaučiamės jaukiai ir maloniai. Juk tik vyraujant šiltai atmosferai galime jaustis laimingi ir išreikšti save. Trūkstamą jaukumą galime kurti net ir smulkiomis detalėmis, kurios sukelia mums išskirtines emocijas bei išgyvenimus. „yzydeco“ padės Jums praturtinti savo gyvenimą išskirtiniais minimalistiniais meno kūriniais, išreikštais drobėje ar paveiksle. Jums tereikės išsirinkti sau artimą kūrinį, kuris Jūsų namų interjerui kasdien suteiks jaukumo ir gražių emocijų.

Skaitmeninės spaudos versle esame jau ne vienerius metus. „YZYprint“ spaustuvė jau spėjo užsitarnauti Klientų pasitikėjimą. Atliekame įvairius spaudos darbus, tokius kaip: vizitinės kortelės, lipdukai, skrajutės ir kt.

Mes tikime, kad pats brangiausias meno kūrinys kiekvienuose namuose yra artimų žmonių šypsenos. Gyvenime mes patiriame daug gražių bei įsimintinų akimirkų, kuriomis norime džiaugtis kasdien. Kiekvienas iš mūsų turėtume gyventi mylimuose namuose, kuriuose jaučiamės jaukiai ir maloniai, todėl esame čia!
„YZYdrobės“ tikslas – leisti kiekvienam lengvai ir greitai susikurti fotodrobę, kuri įamžins svarbiausius
Jūsų prisiminimus, šypsenas, juoką ir tai, kas kasdien sušildys Jūsų sielą.

Keletas skaičių

Atspausdinta

2400 +

Drobės kv/m.

Atspausdinta

2800 +

Popieriaus kv/m.

Kurybinių valandų

2600 +

prie kompiuterio

Užsakymai

35 +

per dieną

Mes Jums siūlome