Nemokamas pristatymas nuo 50 €

Ko erdvei suteikia paveikslas?

Dalinkis

Visi mes žinome, kam namuose reikalinga lova, stalas ar vyryklė. Tačiau ar kada susimąstėte, kam reikalingas paveikslas ir ko jis suteikia erdvei? Šiandien paruošėme Jums 3 dalykus, kuriuos interjerui suteikia paveikslai!

 • Avokadai
  Product on sale
  Nuo:   8,90
 • Chill
  Product on sale
  Nuo:   8,90
 1. Paveikslas gali įnešti daugiau spalvų arba jas papildyti. Pasirinkite tokias paveikslo spalvas, kurios atkartoja pagrindines Jūsų namuose vyraujančias spalvas ir pamatysite, kaip atgyja Jūsų namai. Paveikslas „suriš“ visas spalvas ir kambaryje įsivyraus harmonija.
 2. Paveikslas atskleidžia Jūsų asmeninį stilių. Tai yra puikus būdas ištransliuoti savo pomėgius, svajones, įsitikinimus. Tiek mažas, tiek didelis paveikslas, kuris atspindės Jus, suteiks erdvei subtilumo, išskirtinumo bei atvers galimybes interpretacijai.
 3. Tinkamas paveikslas į erdvę gali įnešti judesio. Kambaryje pakabinus paveikslą, kuris vaizduoja kažkokį judesį, sukursite ritmą tarp skirtingų interjero elementų, o tai erdvei suteiks vientisumo, išbaigtumo bei stiliaus prieskonį.

Apibendrinant, paveikslai erdvei suteikia jaukumo, išbaigtumo, elegancijos. Jais galite išreikšti save bei savo stilių.

Linkėjimai,

YZYdeco

Atsiliepimai

Audrius Latoža atsiliepimas

Audrius Latoža

Rekomenduoju. Labai kokybiškai ir greitai atliktas darbas. Prieš užsisakant, turėjau kelis klausimus, paskambinus, mane pasitko labai šiltas ir malonus bendravimas, aiškiai ir išsamiai atsakyti visi klausimai! Puiku, kad Lietuvoje dirba tokie nuostabūs žmonės:)
Eglė Kryževičiūtė atsiliepimas

Eglė Kryževičiūtė

Rekomenduoju. Kokybė nenuvils!
Egidija Rebždytė atsiliepimas

Egidija Rebždytė

Rekomenduoju, puikiai atlieka savo darbą! 👌👍🤩
Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė atsiliepimas

Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė

Pagaliau ir Lietuvoje galima rasti stilingų “print’ų”. Ačiū! Paveikslas atkeliavo būtent toks, kokio ir tikėjausi:)
Raimonda Bivilytė atsiliepimas

Raimonda Bivilytė

LAAAABAi gera drobės kokybė, puikus aptarnavimas :) rekomenduoju 10/10 balų. :)
Tadas Mikštavičius atsiliepimas

Tadas Mikštavičius

Didelis pasirinkimas, geras kainos ir kokybės santykis! Dėkui. 👍 5 iš 5.
Ginta Rė atsiliepimas

Ginta Rė

Didelis ačiū visai „yzy deco“ komandai. Nepaprastai malonus, šiltas ir suprantingas bendravimas. Viskas lengvai nuo užklausos pateikimo iki pagaminimo. Esu nepaprastai laiminga gavusi savo užsakytus drobės paveikslus, kurie buvo koreguoti spalviniu atžvilgiu mano prašymu. Turiu unikalius, puikios kokybės, fantastiško grožio drobės paveikslus. Super komanda!!! Super darbas!!!
Renata Juknaite atsiliepimas

Renata Juknaite

Be galo malonus kolektyvas, į žinutes ir klausimus atsako labai greitai bei informatyviai, matosi, kad myli tai, ką daro. Ačiū už nuostabaus grožio, kokybišką paveikslą!