Nemokamas pristatymas nuo 50 €

Kaip tinkamai namuose pakabinti paveikslą bei drobę?

Dalinkis

Išsirinkti ir įsigyti tinkamiausia paveikslą/drobę nelengva, todėl norisi, kad namuose jis atrodytų tobulai. Labai svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip paveikslas turi būti pakabintas, kad erdvei suteiktų grožio, o ne ją gadintų. Šiandien paruošėme Jums 5 patarimus, kaip teisingai pakabinti paveikslą bei drobę.

1.Jeigu ant sienos ruošiatės kabinti daugiau nei vieną paveikslą, vertėtų atkreipti dėmesį į jų spalvas. Stenkitės paveikslus kabinti taip, kad „sunkiausias“, tamsiausias paveikslas, būtų viduryje, o šviesesnį jį suptų.

2.Neskubėkite kalti į sieną laikiklio. Pirmiausia išsidėliokite paveikslus ir nuspręskite, kaip juos kabinsite, susidėkite kompoziciją. Jeigu paveikslus norite kabinti simetriškai, tuomet lygiuokite juos pagal viršutinę ar apatinę pagrindinio paveikslo kraštinę. Atkreipkite dėmesį į paveikslų kabinimo aukštį, bei atstumą tarp jų.

3.Nerekomenduojame paveikslą kabinti aukštai, nes aukštai pakabintas paveikslas tolsta nuo akių, žmogui sunku į jį žiūrėti, o žemiau pakabintas – sukuria imtymesnį santykį tarp žiūrovo ir paveikslo.

4.Nerekomenduojame paveikslo kabinti ant tos sienos, kur yra televizorius. Tai gali nukreipti dėmesį nuo paveikslo ar nuo televizoriaus, nes nebus aišku, kuris akcentas yra svarbesnis.

5.Jeigu paveikslas yra kabinamas virš baldų, labai svarbu yra, kad paveikslas nebūtų platesnis už baldą. Paveikslo dydys turėtų sudaryti apie 70 proc. Baldo pločio.

Linkėjimai,

YZYdeco

Atsiliepimai

Audrius Latoža atsiliepimas

Audrius Latoža

Rekomenduoju. Labai kokybiškai ir greitai atliktas darbas. Prieš užsisakant, turėjau kelis klausimus, paskambinus, mane pasitko labai šiltas ir malonus bendravimas, aiškiai ir išsamiai atsakyti visi klausimai! Puiku, kad Lietuvoje dirba tokie nuostabūs žmonės:)
Eglė Kryževičiūtė atsiliepimas

Eglė Kryževičiūtė

Rekomenduoju. Kokybė nenuvils!
Egidija Rebždytė atsiliepimas

Egidija Rebždytė

Rekomenduoju, puikiai atlieka savo darbą! 👌👍🤩
Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė atsiliepimas

Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė

Pagaliau ir Lietuvoje galima rasti stilingų “print’ų”. Ačiū! Paveikslas atkeliavo būtent toks, kokio ir tikėjausi:)
Raimonda Bivilytė atsiliepimas

Raimonda Bivilytė

LAAAABAi gera drobės kokybė, puikus aptarnavimas :) rekomenduoju 10/10 balų. :)
Tadas Mikštavičius atsiliepimas

Tadas Mikštavičius

Didelis pasirinkimas, geras kainos ir kokybės santykis! Dėkui. 👍 5 iš 5.
Ginta Rė atsiliepimas

Ginta Rė

Didelis ačiū visai „yzy deco“ komandai. Nepaprastai malonus, šiltas ir suprantingas bendravimas. Viskas lengvai nuo užklausos pateikimo iki pagaminimo. Esu nepaprastai laiminga gavusi savo užsakytus drobės paveikslus, kurie buvo koreguoti spalviniu atžvilgiu mano prašymu. Turiu unikalius, puikios kokybės, fantastiško grožio drobės paveikslus. Super komanda!!! Super darbas!!!
Renata Juknaite atsiliepimas

Renata Juknaite

Be galo malonus kolektyvas, į žinutes ir klausimus atsako labai greitai bei informatyviai, matosi, kad myli tai, ką daro. Ačiū už nuostabaus grožio, kokybišką paveikslą!