Kokį paveikslą rinktis virtuvės kambariui?

Dalinkis

Sukūrėte savo svajonių virtuvę, atrodo viskas tobula, tačiau pažvelgus, trūksta išbaigtumo? Šiandien paruošėme Jums 3 patarimus, kokius paveikslus rinktis virtuvei, kad ši būtų jauki, elegantiška bei stilinga!

Virtuvės kambariui puikiai tiks natiurmortai. Vaisiai, daržovės, gamtos motyvai, gėlės bei kiti negyvi daiktai suteiks erdvei stilingą prieskonį ir jaukumą nuoširdžiems pokalbiams prie vakarienės stalo.

Ar žinote, kad žalia bei raudona spalvos yra būtent tos, kurios suteikia įkvėpimo, tonizuoja ir žadina apetitą? Žalia spalva – gera spalva sveikam apetitui. Žalymai, įvairių žalios atspalvių vaisiai ir daržovės maistingi ir kupini vitaminų. Todėl sakoma, kad būtent žalia spalva gali paskatinti maitintis sveikiau. Virtuvėje nereikia bijoti ryškių spalvų bei įvairių jų variacijų.

Paveikslo dydis yra labai svarbus. Virtuvėje nerekomenduojame rinktis pernelyg didelių paveikslų.

Svarbiausia rinkitės tai, kas patinka Jums ir tai, ką norėsite matyti kasdien!

Linkėjimai,

YZYdeco

Atsiliepimai

Audrius Latoža atsiliepimas

Audrius Latoža

Rekomenduoju. Labai kokybiškai ir greitai atliktas darbas. Prieš užsisakant, turėjau kelis klausimus, paskambinus, mane pasitko labai šiltas ir malonus bendravimas, aiškiai ir išsamiai atsakyti visi klausimai! Puiku, kad Lietuvoje dirba tokie nuostabūs žmonės:)
Eglė Kryževičiūtė atsiliepimas

Eglė Kryževičiūtė

Rekomenduoju. Kokybė nenuvils!
Egidija Rebždytė atsiliepimas

Egidija Rebždytė

Rekomenduoju, puikiai atlieka savo darbą! 👌👍🤩
Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė atsiliepimas

Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė

Pagaliau ir Lietuvoje galima rasti stilingų “print’ų”. Ačiū! Paveikslas atkeliavo būtent toks, kokio ir tikėjausi:)
Raimonda Bivilytė atsiliepimas

Raimonda Bivilytė

LAAAABAi gera drobės kokybė, puikus aptarnavimas :) rekomenduoju 10/10 balų. :)
Tadas Mikštavičius atsiliepimas

Tadas Mikštavičius

Didelis pasirinkimas, geras kainos ir kokybės santykis! Dėkui. 👍 5 iš 5.
Ginta Rė atsiliepimas

Ginta Rė

Didelis ačiū visai „yzy deco“ komandai. Nepaprastai malonus, šiltas ir suprantingas bendravimas. Viskas lengvai nuo užklausos pateikimo iki pagaminimo. Esu nepaprastai laiminga gavusi savo užsakytus drobės paveikslus, kurie buvo koreguoti spalviniu atžvilgiu mano prašymu. Turiu unikalius, puikios kokybės, fantastiško grožio drobės paveikslus. Super komanda!!! Super darbas!!!
Renata Juknaite atsiliepimas

Renata Juknaite

Be galo malonus kolektyvas, į žinutes ir klausimus atsako labai greitai bei informatyviai, matosi, kad myli tai, ką daro. Ačiū už nuostabaus grožio, kokybišką paveikslą!