Nemokamas pristatymas nuo 50 €

Kokį paveikslą rinktis miegamojo kambariui?

Dalinkis

Norite atsinaujinti savo miegamąjį, tačiau nežinote kokį paveikslą rinktis? Šiandien paruošėme Jums 3 patarimus, kokį paveikslą pasirinkti miegamojo kambariui!

1.Rinkitės ramias, pastelines spalvas. Miegamasis tai ta erdvė, kurioje praleidžiame nemažai laiko, todėl aplinka ten turėtų spinduliuoti ramybe, švelnumu, bei nuteikti ramiam miegui.

2.Rekomenduojame rinktis nerūpestingus, ramius, geras emocijas Jums spinduliuojančius paveikslus, o vengti labai gilių, liudnų ar sunkesnį turinį spinduliuojančių paveikslų.

3.Paveikslo dydį rinkitės pagal savo miegamojo dydį. Jei kambarys didelis, erdvus, o sienos tuščios, tuomet rinkitės didelį paveikslą, tačiau jeigu miegamasis kiek mažesnis, tuomet ir paveikslą siūlytume rinktis kiek mažesnį.

Svarbiausia – puoškite savo miegamąjį taip, kaip Jums atrodo tinkamiausia bei gražiausia, nes tai Jums suteiks pozityvias emocijas kasdien!

Linkėjimai,

YZYdeco

Atsiliepimai

Audrius Latoža atsiliepimas

Audrius Latoža

Rekomenduoju. Labai kokybiškai ir greitai atliktas darbas. Prieš užsisakant, turėjau kelis klausimus, paskambinus, mane pasitko labai šiltas ir malonus bendravimas, aiškiai ir išsamiai atsakyti visi klausimai! Puiku, kad Lietuvoje dirba tokie nuostabūs žmonės:)
Eglė Kryževičiūtė atsiliepimas

Eglė Kryževičiūtė

Rekomenduoju. Kokybė nenuvils!
Egidija Rebždytė atsiliepimas

Egidija Rebždytė

Rekomenduoju, puikiai atlieka savo darbą! 👌👍🤩
Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė atsiliepimas

Indrė Gatanauskaitė - Sipavičienė

Pagaliau ir Lietuvoje galima rasti stilingų “print’ų”. Ačiū! Paveikslas atkeliavo būtent toks, kokio ir tikėjausi:)
Raimonda Bivilytė atsiliepimas

Raimonda Bivilytė

LAAAABAi gera drobės kokybė, puikus aptarnavimas :) rekomenduoju 10/10 balų. :)
Tadas Mikštavičius atsiliepimas

Tadas Mikštavičius

Didelis pasirinkimas, geras kainos ir kokybės santykis! Dėkui. 👍 5 iš 5.
Ginta Rė atsiliepimas

Ginta Rė

Didelis ačiū visai „yzy deco“ komandai. Nepaprastai malonus, šiltas ir suprantingas bendravimas. Viskas lengvai nuo užklausos pateikimo iki pagaminimo. Esu nepaprastai laiminga gavusi savo užsakytus drobės paveikslus, kurie buvo koreguoti spalviniu atžvilgiu mano prašymu. Turiu unikalius, puikios kokybės, fantastiško grožio drobės paveikslus. Super komanda!!! Super darbas!!!
Renata Juknaite atsiliepimas

Renata Juknaite

Be galo malonus kolektyvas, į žinutes ir klausimus atsako labai greitai bei informatyviai, matosi, kad myli tai, ką daro. Ačiū už nuostabaus grožio, kokybišką paveikslą!